Caussade Nasiona Polska Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 1A, 57-100 Strzelin

tel./fax: +48 71 321 94 02
e-mail: info@caussade.pl

Sąd Rejonowy dla Wrocław Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS 0000369730
NIP: 914-155-67-73, REGON: 021354865
Konto Bankowe: Deutsche Bank PBC SA O/Wrocław 05 1910 1048 2401 0358 4095 0001

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MAPA PRZEDSTAWICIELI:

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jadwiga Aleksandrowicz

Jadwiga Aleksandrowicz

tel.:+48 602 414 500
e-mail:j.aleksandrowicz@caussade.pl

Jarosław Górak

Jarosław Górak

tel.:+48 690 034 424
e-mail:j.gorak@caussade.pl

Jan Szkudlarczyk

Jan Szkudlarczyk

tel.:+48 535 155 121 e-mail:j.szkudlarczyk@caussade.pl

Urszula Machlarz

Urszula Machlarz

tel.:+48 664 991 053
e-mail:u.machlarz@caussade.pl

Arkadiusz Kot

Arkadiusz Kot

tel.:+48 692 149 991
e-mail:a.kot@caussade.pl

Jarosław Sudziarski

Jarosław Sudziarski

tel.:+48 690 006 642
e-mail:j.sudziarski@caussade.pl

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dariusz Dereń

Product Manager

tel.: +48 692 149 988
e-mail: d.deren@caussade.pl

Krzysztof Hąnkała

Marketing Manager

tel: +48 604 518 464
e-mail: k.hankala@caussade.pl

Maciej Marczewski

Dyrektor Zarządzający

tel: +48 604 655 662
e-mail:m.marczewski@caussade.pl

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Caussade Nasiona w Social Media:

facebook youtube linkedin instagram twitter googleplus