71 321 94 02 info@caussade.pl

O nas

O Nas - Caussade Nasiona

Caussade Semences Plant Logo

 

 

 

Dynamiczny rozwój, osiągnięcia hodowlane, a przede wszystkim uznanie w całej Europie dla odmian Caussade Semences, było powodem stworzenia w 2010 roku oficjalnego przedstawicielstwa firmy w Polsce.

Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści z branży nasiennej, posiadający wiedzę i wieloletnie doświadczenie we współpracy z gospodarstwami rolnymi. Zadaniem naszych przedstawicieli jest zapewnienie polskiemu rolnikowi maksymalnych plonów, poprzez promocję wydajnych odmian hodowli Caussade Semences.
Centrala Caussade Nasiona Polska znajduje się w Strzelinie na Dolnym Śląsku. Jednak dzięki rozlokowaniu naszych przedstawicieli w różnych regionach Polski, mamy możliwość szybkiego dotarcia do Państwa. Chętnie służymy pomocą w doborze najlepszych odmian dostosowanych do warunków każdego gospodarstwa w kraju. Priorytetem zespołu Caussade Nasiona jest przede wszystkim zadowolenie producenta, dlatego naszym klientom zapewniamy fachową pomoc i wsparcie na każdym etapie produkcji, od momentu wyboru odmiany i siewu, aż do zbiorów.
W naszej ofercie koncentrujemy się przede wszystkim na dwóch gatunkach: kukurydzy i rzepaku. Dysponujemy również wprowadzanymi sukcesywnie do obrotu wysokiej klasy nasionami słonecznika, traw, roślin strączkowych i pastewnych.

 


 
 
W 2018 r. Cuassade Nasiona Polska zostało wyróżnione w plebiscycie Złota Siódemka Branży Rolniczej, organizowanego przez redakcję portalu TV AGRO i TV EXPO, które już po raz szósty przyznają to prestiżowe wyróżnienie dla firm, które dzięki konsekwentnemu rozwojowi, doświadczeniu, innowacyjności i rzetelności od lat pozostają w gronie liderów rynku.
Caussade Nasiona Polska zostało wyróżnione w kategorii: Nasiona za dynamiczny rozwój i wprowadzanie wysokiej jakości materiału siewnego kukurydzy, rzepaku, słonecznika, pszenicy i wielu innych roślin rolniczych, zapewniając profesjonalne wsparcie od momentu wyboru odmiany, aż do zbiorów.

 

 

ZŁOTA SIÓDEMKA BRANŻY ROLNICZEJ 2018 – wyróżnienie to jest emitowane przy współpracy z ogólnopolskimi telewizjami m. in. z grup TVP oraz POLSAT.


 

Nasza misja

Nasza historia

Nasze produkty

 

Caussade Nasiona w Social Media:

facebook youtube linkedin instagram twitter googleplus