71 321 94 02 info@caussade.pl

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na III Międzynarodową Konferencję Naukową “Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania”, która odbędzie się w dniach 20-21.03.2018r. w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Krzyżowej.

Rolnictwo XXI wieku – to  tematy związane z produkcją zwierzęcą, rozwojem obszarów wiejskich jak również obecną sytuacją rolnictwa w Europie. Ważnym tematem jest również agroenergetyka, możliwości wykorzystania biogazu, biopaliw oraz energii słonecznej i wiatrowej. Organizowana konferencja pozwala na wymianę poglądów oraz tworzenie i umacnianie współpracy zarówno naukowej pomiędzy uczelniami, instytutami naukowymi jak również przedsiębiorcami prywatnymi, w zakresie obecnych trendów w sektorze rolno-spożywczym.

 

Rolnictwo XXI wieku - Konferencja Naukowa

Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania – Konferencja Naukowa

 

W ostatniej edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania” wzięło udział ponad 120 uczestników z Polski, Niemiec, Ukrainy, Czech, Austrii, Turcji oraz Słowacji.

Zapraszamy do udziału w jednej z czołowych Konferencji Naukowych dotyczących szeroko pojętego rolnictwa oraz dp odwiedzenia stoiska Caussade Nasiona!

Link do wydarzenia na Facebook  Link do strony organizatora