71 321 94 02 info@caussade.pl

MEMORI CS – Rzepak, który zapamiętasz!

Przedstawiamy Państwu krótki film przedstawiający termin, normę wysiewu i charakterystykę rzepaku ozimego, odmiany mieszańcowej MEMORI CS, która była w czołówce najwyżej plonujących odmian w badaniach rejestrowych COBORU w 2016 i 2017 roku.

Odmiana MEMORI CS uzyskała bardzo dobre wyniki rejestrowe nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Francji, Czechach, Ukrainie, Bułgarii, Białorusi i na Węgrzech, co potwierdza niezawodność odmiany w każdych warunkach klimatyczno-glebowych. Doświadczenia w krajach Europy środkowo-wschodniej takich jak Polska, Ukraina i Białoruś potwierdzają także wysoką zimotrwałość odmiany.

MEMORI CS charakteryzuje się doskonałą tolerancją roślin na suchą zgniliznę kapustnych (Phoma lingam), a także na inne choroby jak Cylindrosporium czy Sclerotinia, dobrą odpornością na wyleganie oraz bardzo dobrym wigorem początkowym roślin po siewie.

 

 

 

Więcej o MEMORI CS:

 

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pozostałymi odmianami mieszańcowymi, populacyjnymi, clearfield  z Caussade Nasiona Polska, aby dokonać wyboru najlepiej dopasowanego do warunków występujących w Państwa gospodarstwie lub zapraszamy do kontaktu z Naszymi przedstawicielami regionalnymi, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiednią odmianę, dopasowaną do warunków klimatyczno-glebowych panujących w Państwa regionie.

Odmiany rzepaku ozimego